TZ SYSTEM Bramy Automatyka Drzwi Mława

BRAMY Przemysłowe Novoferm Szczegóły techniczne bram przemysłowych

Poniżej kilka podstawowych szczegółów rozwiązań technicznych w bramach Novoferm

Dolne uszczelnienie gumowe Dolne uszczelnienie gumowe perfekcyjnie łączy się z podłogą. W bramach z napędem elektrycznym dolne uszczelnienie gumowe działa jako styk zabezpieczający.

Dolne uszczelnienie gumowe

Dolne uszczelnienie gumowe perfekcyjnie łączy się z podłogą.

W bramach z napędem elektrycznym dolne uszczelnienie gumowe działa jako styk zabezpieczający.

Rolka W bramach do szerokosci 5000 mm stosuje sie standardowo zawiasy boczne z rolkami. Rolki na łożyskach kulkowych z nylonową powierzchnią toczną zapewniają cichy ruch bramy

Rolka

W bramach do szerokosci 5000 mm stosuje sie standardowo zawiasy boczne z rolkami. Rolki na łożyskach kulkowych z nylonową powierzchnią toczną zapewniają cichy ruch bramy

Podwójne okucia W bramach o szerokości ponad 5000 mm stosuje sie podwójne okucia w celu zwiększenia nośności i zapewnienia bramie koniecznej stabilności

Podwójne okucia

W bramach o szerokości ponad 5000 mm stosuje sie podwójne okucia w celu zwiększenia nośności i zapewnienia bramie koniecznej stabilności

Zawiasy drzwi przejściowych Ta wyjątkowo udana forma zawiasów aluminiowych zapewnia bezproblemowe działanie drzwi przejściowych.

Zawiasy drzwi przejściowych

Ta wyjątkowo udana forma zawiasów aluminiowych zapewnia bezproblemowe działanie drzwi przejściowych.

Zamek drzwi przejściowych    Drzwi przejściowe moga być wyposażone w różne formy zamków - od standardowych zamków bębenkowych, po zamki antypaniczne z dzwignią antypaniczną.

Zamek drzwi przejściowych

Drzwi przejściowe moga być wyposażone w różne formy zamków - od standardowych zamków bębenkowych, po zamki antypaniczne z dzwignią antypaniczną.

Zamek dodatkowy Dla osób pragnących jeszcze lepiej zabezpieczyć drzwi istnieje możliwość zamontowania dodatkowych zamków.

Zamek dodatkowy

Dla osób pragnących jeszcze lepiej zabezpieczyć drzwi istnieje możliwość zamontowania dodatkowych zamków.

Ochorna antywłamaniowa Można zabezpieczyć okna przed włamaniem montując kraty po wewnętrznej stronie bramy.

Ochorna antywłamaniowa

Można zabezpieczyć okna przed włamaniem montując kraty po wewnętrznej stronie bramy.

Zabezpieczenie przed poniesieniem W bramach z obsługą ręczną wraz z zabezpieczeniem przed opadnięciem skrzydła, możliwe jest opcjonalne zastosowanie zabezpieczenia przed jego podniesieniem. Można je łatwo odryglować przez postawienie stopy.

Zabezpieczenie przed poniesieniem

W bramach z obsługą ręczną wraz z zabezpieczeniem przed opadnięciem skrzydła, możliwe jest opcjonalne zastosowanie zabezpieczenia przed jego podniesieniem. Można je łatwo odryglować przez postawienie stopy.

Zamek zewnętrzny Gdy obsługiwana ręcznie brama segmentowa stanowi jedyne wejście do budynku, konieczne jest wyposażenie jej w zamek zewnętrzny.

Zamek zewnętrzny

Gdy obsługiwana ręcznie brama segmentowa stanowi jedyne wejście do budynku, konieczne jest wyposażenie jej w zamek zewnętrzny.

Styk w drzwiach przejściowych W bramie segmentowej z napędem elektrycznym drzwi przejściowe są zabezpieczone przed niepożądanym otwarciem. Gdy drzwi przejściowe nie są dobrze zamknięte lub gdy przejście jest otwierane, następuje przerwanie obwodu elektrycznego.

Styk w drzwiach przejściowych

W bramie segmentowej z napędem elektrycznym drzwi przejściowe są zabezpieczone przed niepożądanym otwarciem. Gdy drzwi przejściowe nie są dobrze zamknięte lub gdy przejście jest otwierane, następuje przerwanie obwodu elektrycznego.

Wzmocnienia Wzmocnienia stosuje się w celu ograniczenia wyginania się paneli. Konieczność zastosowania określa się w zależności od ciśnienia wiatru, wymiarów paneli, systemu prowadnic lub koloru.

Wzmocnienia

Wzmocnienia stosuje się w celu ograniczenia wyginania się paneli. Konieczność zastosowania określa się w zależności od ciśnienia wiatru, wymiarów paneli, systemu prowadnic lub koloru.

Kratki wentylacyjne    Bramy segmentowe moga byc wyposażone opcjonalnie w różne kratki wentylacyjne, np. w wersji zamykanej (powierzchnia przepływu powietrza 210 cm2.

Kratki wentylacyjne

 

Bramy segmentowe moga byc wyposażone opcjonalnie w różne kratki wentylacyjne, np. w wersji zamykanej (powierzchnia przepływu powietrza 210 cm2.

Bramy Segmentowe,Uchylne,Automatyka do Bram,Szlabany