TZ SYSTEM Bramy Automatyka Drzwi Mława

BRAMY Przemysłowe Novoferm Zalety bram Novoferm

 

Bramy przemysłowe Novoferm - przykłady zastosowań:

 

Bramy przemysłowe Novoferm

Opracowane według potrzeb użytkowników. Wszystkie bramy przemysłowe i usługi Novoferm powstały w istotnej części dzięki użytkownikom i dla nich.To efekt długoletniej współpracy z niemal wszystkimi gałęziami przemysłu w Europie. W przypadku bram przemysłowych najważniejszy jest właściwy wybór marki, typu i modelu. Dobrze wybrane produkty mogą wpłynąć na optymalizację procesów logistycznych i obniżenie kosztów. Bramy segmentowe sa najczęstszym rozwiązaniem służącym do zamknięcia otworu budynku przemysłowego. Nadają każdemu zakładowi atrakcyjny wygląd, stanowią solidne zamknięcie, posiadają wysokie wartości współczynników termoizolacji, a także zapewniają bezpieczną i przyjazną obsługę.

Parki przemysłowe

Osoby odwiedzające park przemysłowy są często mile zaskoczone architekturą budynkow. Nie tylko funkcjonalność i efektywność determinują wygląd zewnętrzny obiektów przemysłowych. Częściej regułą niż wyjątkiem jest specjalna architektura i zastosowanie ekskluzywnych materiałów. Dlatego chętniej stosuje sie określenie park przemysłowy niz teren przemysłowy! Gminy stawiają dodatkowe wymogi dotyczące estetyki, ponieważ parki przemysłowe nierzadko sasiadują z osiedlami mieszkaniowymi. Temu trendowi znakomicie odpowiada nowa Linia bram segmentowych Novoferm. Dają one nowoczesnemu architektowi możliwosci i środki do uczynienia czegoś specjalnego.

Bramy przemysłowe Novoferm

Bramy przemysłowe Novoferm

Budynki użytkowe

Bramy segmentowe firmy Novoferm stosuje się też w budynkach użytkowych. Można je spotkać w budynkach straży pożarnej, salonach wystawowych, warsztatach samochodowych, zajezdniach autobusowych i centrach dystrybucyjnych. W zależnosci od zastosowania i funkcji znajdującego się za bramą pomieszczenia, można wybrać bramę z pełnym blatem, dobrze izolowaną Lub w całości przeszkloną, gdy ważne jest maksymalne doświetlenie pomieszczenia. Dzięki kombinacji kolorów, paneli i wypełnień, powstaje niezwykła różnorodność form

 

 

Bramy Segmentowe,Uchylne,Automatyka do Bram,Szlabany