TZ SYSTEM Bramy Automatyka Drzwi Mława

BRAMY Uchylne Legbud O firmie LEGBUD

 

LEGBUD bramy uchylne

 

LEGBUD GARGULA jest podmiotem wchodzącym w skład grupy GARGULA.

Wysoko wykwalifikowana kadra, nowoczesny park maszynowy, świeże pomysły oraz dbałość   o szczegóły  sprawiły, że firma znalazła ogromne uznanie na rynku budowlanym i jest dziś jednym z największych producentów bram, garaży i ogrodzeń w Polsce.

Firma stale poszerza swoją wiedzę i kompetencje, aby w profesjonalny sposób sprostać rosnącym potrzebom klientów. Zaowocowało to nowymi inwestycjami, rozbudową zaplecza technicznego oraz pozyskaniem w swoje szeregi świetnych fachowców. Dzięki stałej obecności na imprezach targowych zostały nawiązane kontakty handlowe oraz rozbudowana sieć punktów handlowych w kraju i poza jego granicami. Zainteresowanie produktami znajdującymi się  w naszej ofercie utwierdza nas w przekonaniu, że kierunek, który obraliśmy jest właściwy.

Wszystkie wyroby naszej firmy produkowane są w sposób profesjonalny, co umożliwia zastosowanie nowoczesnego parku maszynowego ciągłe rozszerzanego o nowe urządzenia oraz technologie. Podyktowane jest to coraz większymi wymaganiami technicznymi produktów oraz potrzebami rynku i trendów na nim panujących, dlatego wszystkie nasze wyroby produkowane są zgodnie z normami bezpieczeństwa, a ich jakość jest potwierdzona znakiem CE oraz szeregiem certyfikatów.

Bramy Segmentowe,Uchylne,Automatyka do Bram,Szlabany